Používáte zastaralý prohlížeč, který už se běžně nepoužívá. Pro správné zobrazení si prosím stahněte nový Internet Explorer nebo si stáhněte jiný prohlížeč. Například Google Chrome nebo Mozilla Firefox

Zavřít

Pomáháme

Obsah odkazu pomáháme

Mikulášská nadílka

Úsměv těch nejmenších je pro nás velmi důležitý a proto se pro ně snažíme dělat vše, co je v našich silách, aby se na jejich tvářích stále objevoval úsměv a jejich oči zářily štěstím.

Pomáháme zoologické zahradě

  Jako spousta lidí i my v Europe Trade máme rádi zvířátka a přírodu, proto jsme se rozhodli pomoci zoologické zahradě v Ostravě sponzorstvím kočkodana dianina.

Pomáháme dětským domovům

 V prosinci se pro děti z dětských domovů konala akce Mikulášská nadílka, kterou jsme podpořili i my. Děti od Nás dostaly spousty sladkostí a dětský domov finanční hotovost, za kterou mohl dětem nakoupit dárky...

Již druhým rokem jsme s Vámi

Firma EUROPE TRADE již druhým rokem sponzoruje sportovní team Extreme Runners. Tento team se věnuje extrémním vytrvaleckým běžeckým disciplínám především v horských oblastech a snaží se ukázat, kde jsou hranice našeho těla a čeho je vůle schopná.

 

Nejnovější články

Lamino vs. masiv. Jaké postele jsou lepší?

Už se těšíte až svou starou vyměníte za novou? Jenže, jaký materiál bude nejlepší? Známé a osvědčené dřevo nebo nekomplikované lamino? Výběr nové postele se musí pořádně promyslet, proto se teď na oba tyto materiály společně podíváme a zjistíme jejich výhody a nevýhody.