Používáte zastaralý prohlížeč, který už se běžně nepoužívá. Pro správné zobrazení si prosím stahněte nový Internet Explorer nebo si stáhněte jiný prohlížeč. Například Google Chrome nebo Mozilla Firefox

Zavřít

Pomáháme zoologické zahradě

  Jako spousta lidí i my v Europe Trade máme rádi zvířátka a přírodu, proto jsme se rozhodli pomoci zoologické zahradě v Ostravě sponzorstvím kočkodana dianina.
  Kočkodan je opice dožívající se asi 20 let. Jeho obydlím jsou tropické deštné lesy. Živí se převážně ovocem a hmyzem, ale nepohrdne ani květinami, listy a drobnými obratlovci. Mezi hlavní predátory se řadí leopardi, hadi, větší druhy afrických orlů a samozřejmě lidé. Kočkodani žijí v menších skupinách, které tvoří jeden dospělý samec, několik samic a jejich mláďata. 
  V ostravské zoologické zahradě mají kočkodani nové obydlí, ve kterém se téměř ihned zabydleli. Můžete je najít v Pavilonu evoluce i s rozsáhlým lesem, ve kterém se desetičlenná skupina kočkodanů vesele prohání.

 

www.flickr.com/photos/bruce_mcadam
www.flickr.com/photos/dianasch
www.flickr.com/photos/christophlorse
www.flickr.com/photos/19598613@N00

Komentáře

Na tento článek ještě nebyl vložen žádný komentář.

 

Nejnovější články

Lamino vs. masiv. Jaké postele jsou lepší?

Už se těšíte až svou starou vyměníte za novou? Jenže, jaký materiál bude nejlepší? Známé a osvědčené dřevo nebo nekomplikované lamino? Výběr nové postele se musí pořádně promyslet, proto se teď na oba tyto materiály společně podíváme a zjistíme jejich výhody a nevýhody.