Používáte zastaralý prohlížeč, který už se běžně nepoužívá. Pro správné zobrazení si prosím stahněte nový Internet Explorer nebo si stáhněte jiný prohlížeč. Například Google Chrome nebo Mozilla Firefox

Zavřít

Mikulášská nadílka

Úsměv těch nejmenších je pro nás velmi důležitý a proto se pro ně snažíme dělat vše, co je v našich silách, aby se na jejich tvářích stále objevoval úsměv a jejich oči zářily štěstím. Důkazem tohoto je tato mikulášská nadílka, na kterou naše společnost již třetím rokem přispěla, abychom rozveselili naše nejmenší. Tyto úsměvy pro nás znamenají více, než slova díků. V těchto nevinných dětských tvářích, lze dobře vidět, jak i nejmenší dárky dokáží vykouzlit úsměv na dětských tvářích a kolik zábavy si dokáží užít. A na té radosti máte podíl i Vy, naši zákazníci, protože každou Vaší objednávkou pomáháte.   

Komentáře

Na tento článek ještě nebyl vložen žádný komentář.

 

Nejnovější články

Lamino vs. masiv. Jaké postele jsou lepší?

Už se těšíte až svou starou vyměníte za novou? Jenže, jaký materiál bude nejlepší? Známé a osvědčené dřevo nebo nekomplikované lamino? Výběr nové postele se musí pořádně promyslet, proto se teď na oba tyto materiály společně podíváme a zjistíme jejich výhody a nevýhody.