Používáte zastaralý prohlížeč, který už se běžně nepoužívá. Pro správné zobrazení si prosím stahněte nový Internet Explorer nebo si stáhněte jiný prohlížeč. Například Google Chrome nebo Mozilla Firefox

Zavřít

Pomáháme dětským domovům

 Dětský domov se snaží zpříjemnit život dětem, které neměly tolik štěstí a nemohou žít ve svých rodinách. Úkolem dětského domova je poskytnout dětem ubytování, stravu, vzdělání a ostatní potřeby. Ve srovnání s většinou dětí to děti v dětském domově nemají jednoduché, a proto se jim tety snaží zpříjemnit pobyt různými akcemi.
 V prosinci se pro děti z dětských domovů konala akce Mikulášská nadílka, kterou jsme podpořili i my. Děti od Nás dostaly spousty sladkostí a dětský domov finanční hotovost, za kterou mohl dětem nakoupit dárky. Děti byly nadšené a my jsme měli radost s nimi.

Komentáře

Na tento článek ještě nebyl vložen žádný komentář.

 

Nejnovější články

Lamino vs. masiv. Jaké postele jsou lepší?

Už se těšíte až svou starou vyměníte za novou? Jenže, jaký materiál bude nejlepší? Známé a osvědčené dřevo nebo nekomplikované lamino? Výběr nové postele se musí pořádně promyslet, proto se teď na oba tyto materiály společně podíváme a zjistíme jejich výhody a nevýhody.