Používáte zastaralý prohlížeč, který už se běžně nepoužívá. Pro správné zobrazení si prosím stahněte nový Internet Explorer nebo si stáhněte jiný prohlížeč. Například Google Chrome nebo Mozilla Firefox

Zavřít

Již druhým rokem jsme s Vámi

 Firma EUROPE TRADE již druhým rokem sponzoruje sportovní team Extreme Runners. Tento team se věnuje extrémním vytrvaleckým běžeckým disciplínám především v horských oblastech a snaží se ukázat, kde jsou hranice našeho těla a čeho je vůle schopná.
 Tento team se také může pochlubit spoustou skvělých umístění například v závodech Beskydský Nezmar 2014, který se konal 26. - 29. 9. 2014 se umístil na 1. místě a Loučení s turistickým rokem 2014, které se konal 26. – 27. 12. 2014 se umístil rovněž na prvním místě. Team má ale mnohem více skvělých výsledků, ke kterým jsme snad přispěli i my. Přejeme Vám hodně štěstí a dalších sportovních úspěchů. 

Komentáře

Na tento článek ještě nebyl vložen žádný komentář.

 

Nejnovější články

Lamino vs. masiv. Jaké postele jsou lepší?

Už se těšíte až svou starou vyměníte za novou? Jenže, jaký materiál bude nejlepší? Známé a osvědčené dřevo nebo nekomplikované lamino? Výběr nové postele se musí pořádně promyslet, proto se teď na oba tyto materiály společně podíváme a zjistíme jejich výhody a nevýhody.