Používáte zastaralý prohlížeč, který už se běžně nepoužívá. Pro správné zobrazení si prosím stahněte nový Internet Explorer nebo si stáhněte jiný prohlížeč. Například Google Chrome nebo Mozilla Firefox

Zavřít

Hravé dětské pokojíčky

Děti potřebují, aby jejích pokojíček tak trochu připomínal „království“. A zda to bude malá zoo, princeznovská komnata či parkoviště aut, už záleží na vkusu každého. V dnešní době jde vše zařídit tak stylově, že nejeden dospělý by si chtěl v takové pohádce střihnout alespoň malý komparz.

Pamatujte, že na zařízení hravého dětského pokoje nemusíte nutně najímat designéry. Stačí jen zakoupit oblíbené barvy vašeho dítěte, nějaké ty štětce a popustit uzdu fantazii. Vybavení potom obstaráte u nás. Nechte se inspirovat hotovými dětskými pokojíčky.

Dětský pokoj Bumerang - k zakoupení zde CZSK


Dětský pokoj Yetti - k zakoupení zde CZ | SK

Dětský pokoj Grafi - k zakoupení zde CZ | SK

Různé doplňky, skládanky, úložné prostory, domečky, to vše učiní z dětského pokoje něco speciálního. Samotnou kapitolu potom tvoří postele. Pro malé hrdiny, snící o zachraňování koťat z vysokých stromů, tu například máme postel ve tvaru hasičského auta. Pokud je váš malý závodník ve spánku na dlouhou trať, určitě ho potěší odpočívat na posteli v designu závodního auta.

Dětské postele - k zakoupení zde CZ | SK

Jestli máte doma princeznu, určitě víte, že nutností každé princezny je vyspat se do krásy, jinak riskujete problém u královského dvora! V dětské posteli s motivem víly se vaší malé bude spát přímo přepychově.


Dětské postele - k zakoupení zde CZ | SK

Ať už se vaše dítko rozhodne trávit dnešní odpoledne šplháním do korun stromů nebo objevováním ukrytých tajemství, jedno je nad slunce jasné - vždy se bude těšit, až si odpočine na této pohovce a povypráví tygříkovi o svých zážitcích. P.S.: ano, plyšák je součástí pohovky!


Dětská pohovka Tygr s plyšákem - k zakoupení zde CZ | SK


Dětská sestava Merci Bis - k zakoupení zde CZ | SK


Dětská sestava Tom - k zakoupení zde CZ | SK

Dětská postel Gumi - k zakoupení zde CZ | SK

A nesmíme zapomenout zmínit rostoucí dětské stoly s potenciálem pro supertajné projekty. Díky možnosti nastavení pracovní desky zaručují dítěti zdravé a pohodlné sezení. Neztratí se ani v pubertální fázi vaší ratolesti, a to díky možnosti regulovat svou výšku.

Rostoucí psací stůl Patrick - k zakoupení zde CZ | SK

Rostoucí psací stůl Julius - k zakoupení zde CZ | SK

Komentáře

Na tento článek ještě nebyl vložen žádný komentář.

 

Nejnovější články

Lamino vs. masiv. Jaké postele jsou lepší?

Už se těšíte až svou starou vyměníte za novou? Jenže, jaký materiál bude nejlepší? Známé a osvědčené dřevo nebo nekomplikované lamino? Výběr nové postele se musí pořádně promyslet, proto se teď na oba tyto materiály společně podíváme a zjistíme jejich výhody a nevýhody.