Používáte zastaralý prohlížeč, který už se běžně nepoužívá. Pro správné zobrazení si prosím stahněte nový Internet Explorer nebo si stáhněte jiný prohlížeč. Například Google Chrome nebo Mozilla Firefox

Zavřít

Seznamte se s multifunkčním nábytkem

Perfektní dům či byt asi neexistují, ale vždy se dá vytvořit domov, který bude perfektním odrazem svých obyvatel a kde vše bude tak, jak si přejeme a potřebujeme. Takže i když máte třeba malý byt a velké nároky na bydlení, nutně to neznamená, že váš domov bude nepohodlný. Pokud ho tedy vybavíte chytrým a multifunkčním nábytkem. My jsme pro vás pár zajímavých kousků vybrali.

VÝKLOPNÁ POSTEL

Ve dne skříň, v noci postel - obývák můžete snadno proměnit v ložnici jen několika málo pohyby. Rozkládací pohovky pomalu přestávají stačit a na řadu přichází výklopné postele. Concept Pro ke všemu nabízí i moderní design a kvalitní zpracování. Výklopná postel bude k užitku i při častých návštěvách, kdy ve svém 1+1 nemáte zrovna salónek pro hosty.

Výklopná postel Concept Pro - CZ eshop|SK eshop

POSTEL A PSACÍ STŮL 2V1

Postel ve skříni asi nikoho nepřekvapí, ale co takhle stůl, na kterém se pohodlně vyspíte? Jedním pohybem tento systém přetočíte a velký pracovní stůl proměníte na postel a opačně.


Postel a psací stůl 2v1 - CZ eshop|SK eshop

DĚTSKÉ POKOJE

Nejčastěji je multifunkční nábytek využíván v dětských pokojích. Typickým příkladem jsou třeba patrové postele či vyvýšená postel, pod kterou se obvykle nachází psací stůl a na bocích je zabudovaná šatní skříň.  

V oblibě je také rostoucí nábytek. Takový rostoucí psací stůl pro děti je nejen velice praktický, ale má navíc pozitivní vliv na zdravý vývoj dítěte. Správnou výškou ušetříte děti bolesti zad, napětí v oblasti ramen a krční páteře. Výšku rostoucích stolů lze průměrně nastavit od 63 – 88 cm, což znamená, že s dětmi poroste od první třídy až po vysokou školu.

 
Dětská sestava Tom - CZ eshop|SK eshop

Dětská sestava Jerry - CZ eshop|SK eshop

Dětský rostoucí stůl Dolly - CZ eshop|SK eshop

DESIGNOVÉ SEDAČKY

Pokud jste zastánci klasiky a ze všeho nejpraktičtější vám stále připadají rozkládací pohovky či sedačky, i zde se dá najít pár zajímavých kousků. V dnešní době už pohovka nemusí být nevzhledný kus nábytku, ale naopak originální designová záležitost. Pohovka Vario navíc vyvrací mýtus, že spaní na pohovkách je zárukou nekvalitního spánku -  získala totiž ocenění "Diamond of Furniture 2017" v kategorii "Komfortní zóna - nábytek".


Sedací souprava Split - CZ eshop|SK eshop


Pohovka Vario - CZ eshop|SK eshop

Komentáře

Na tento článek ještě nebyl vložen žádný komentář.

 

Nejnovější články

Lamino vs. masiv. Jaké postele jsou lepší?

Už se těšíte až svou starou vyměníte za novou? Jenže, jaký materiál bude nejlepší? Známé a osvědčené dřevo nebo nekomplikované lamino? Výběr nové postele se musí pořádně promyslet, proto se teď na oba tyto materiály společně podíváme a zjistíme jejich výhody a nevýhody.